V-isolux mediniai langai

Siūlome vokišką  sistemos sprendimą, renkantis iš trijų variantų. Langai gali būti gaminami pasirenkant izoliuotumo laipsnį iš skirtingų tiekiamų profilio storių.

1. Izoliuoto išorinio sluoksnio

 taikomas padidintos izoliacijos išorinis sluoksnis ženkliai pagerina termines medžio ar aliuminio langų savybes, lyginant su tradiciniais aliuminio profilio langais.  gali būti lengvai pritaikyta visoms medžio ar aliuminio dizainų, gamybos ar montavimo sistemoms, įskaitant sujungtas dygiais ar kabėmis, suleistas ar atvirkštinio profilio sistemas. Terminis sluoksnis yra apsaugotas aliuminio folija. Ši folija gali būti  įvairių RAL spalvų, o taip pat iš vario, žalvario ar nerūdijančio plieno. 

2. Termiškai laminuotas  profilis

Aukštos izoliacinės vertės laminuotas profilis medžio ir aliuminio langams su pagerinta termine izoliacija, lyginant su tradiciniais medžio profiliais. Laminuoti profiliai rėmams ir karkasams yra pristatomi juostomis tolesniam apdirbimui su aliuminio profiliu apsaugai nuo oro sąlygų.

3. Originali pasyvioji  sistema

Šie ypač geras šilumines savybes turintys profiliai (kaip aprašyta prie 1 pavyzdžio) ir termiškai laminuoti profiliai (kaip aprašyta prie 2 pavyzdžio) iš jų gaminami langai norintiems taupyti šilumos išlaidas, turėti estetiškus ir išskirtinius langus.Šie aukštos kokybės mediniai langų profiliai su termine izoliacija yra apsaugoti nuo oro sąlygų aliuminio folija. Ši folija tiekiama įvairių RAL spalvų, o taip pat iš vario, žalvario ar nerūdijančio plieno.

Gamybos privalumai:

Mums nereikia rėmų spaustuvų, kadangi nudailinti kampai yra tvirtai sujungiami Homann Keys (raktais). Visi langų profiliai (ant medžio pagrindo) gali būti dažomi pagal REMMERS lakus arba dažus, tai pat gali būti ir laminuoti su aukščiausios kokybės tikro medžio laminatu, didinančiu priderinimo prie architektūrinio interjero dizaino galimybes. Beveik visų medžių rūšių tiekiami langai kartu su lakuota arba braižymui atsparia ir mažai priežiūros reikalaujančia PUR dažais purškiama apdaila.Dėl unikalios gamybos linijos ir puikaus darbuotojų parengimo lygio, sumažėja gamybos ir laiko sąnaudos. Nereikia daugelio įrankių.Todėl langus ir kitus gaminius galime pasiūlyti konkurencinga kaina ir tikrai greičiau už kitus Lietuvos medinių langų gamintojus.

 

Tel.:

+370 601 02228

UAB „AML Baltic“

Pergalės g. 36E, Grigaičių k., Šatrininkų sen., Vilniaus r. sav., Lietuva

Tel. +370 601 02228, el. p. info@skiras.lt

Medinių langų sistemos, inovatyvūs langų sprendimai.